•   Televisi Online -TV Online -Albania -Alsat M 

Saluran TV: Alsat M
Alsat M online - TV Live

Disiarkan dari situs web resmi
Saluran TV ini diotorisasi dan disiarkan di situs web resmi saluran tersebut, Klik pada pemutar
Alsat M
Negara:  Albania
Kategori: Tv Berita
3.4 dari 5
20 suara
Video terbaru saluran ini
Граѓаните поделени за измените во Кривичниот законик со „безобѕирно возење“
2:52
МОН ги прифаќа критиките за училишните текстови
2:21
Коритото во село Порој полно со ѓубре
2:47
Tre vite burg për shoferët që shkaktojnë aksidente, ja çfarë thonë qytetarët
3:33

Muat lebih banyak
Alsat M - deskripsi, ulasan, peringkat

Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit. Programi i tij transmetohet kryesisht në shqip dhe herë pas here në maqedonisht, bazuar në konceptet evropiane të informacionit që synojnë të nxisin bashkëjetesën multietnike në Maqedoninë e Veriut. Alsat ka një gamë dinamike programesh që mbulojnë: lajme, politikë, ekonomi, argëtim, muzikë, sport, filma, seriale dhe dokumentarë.

Alsat M online - TV Live

Alsat M  Albania / Tv Berita
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3.4 dari 5
20 suara
Tv Klan  Albania / Tv umum
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 dari 5
37 suara
A2 Albanian  Albania / Tv umum
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 dari 5
6 suara
RTV 21  Albania / Tv umum
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 dari 5
7 suara
TV SHENJA  Albania / Tv Berita
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour

  • 100
5 dari 5
2 suara
ABC News  Albania / Tv Berita
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 dari 5
24 suara