•   Televisi Online -TV Online -Albania -ABC News 

Saluran TV: ABC News
ABC News
Negara:  Albania
Kategori: Tv Berita
3.7 dari 5
24 suara
Video terbaru saluran ini
Kryemadhi: Kompanitë e lidhura me inceneratorët, 189 milionë dollarë evazion fiskal
1:53
Mashtronin italianët, del databaza e Call Center-it në Shkodër
1:21
A do të kandidojë si i pavarur në 2023-n për Bashkinë e Vlorës? Dritan Leli përgjigjet në “Log.”
13:53
A do rikandidojë Ndreu për 1 mandat të dytë në Lezhë? Përgjigjet në “Log.”
10:18

Muat lebih banyak
ABC News - deskripsi, ulasan, peringkat

ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo lloji nga vendi, rajoni e bota nepermjet nje investimi te jashtezakonshem ne teknologji dhe burime njerezore.
ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe. Pika jone e forte do te jete informacioni, debati, dokumentari, analiza, duke u mbeshtetur ne kete sfide nga pasioni i profesionisteve te provuar suksesshem e me pervoje.
Ne faqen zyrtare ne internet, abcnews al do te gjeni portalin me te pasur ballkanik me lidhje ne rrjetet me te medha sociale facebook, twitter si dhe ne nje prej websiteve me te fuqishem ne kulturen e internetit YOUTUBE.

ABC News online - TV Live

Mrt 2  Albania / Tv umum
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 dari 5
4 suara
Top Channel  Albania / Tv umum
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 dari 5
19 suara
ABC News  Albania / Tv Berita
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 dari 5
24 suara
Report TV  Albania / Tv Berita
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit,

  • 60
2.8 dari 5
19 suara
A2 Albanian  Albania / Tv umum
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 dari 5
6 suara
Alsat Tv  Albania / Tv Berita
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 dari 5
9 suara