•   Televisi Online -TV Online -Albania -Report TV 

Saluran TV: Report TV
Report TV
Negara:  Albania
Kategori: Tv Berita
2.8 dari 5
19 suara
Video terbaru saluran ini
Protesta e Berishës/ Nesturi: Për qëllime politike! Murrizi: Për të bashkuar grupin e PD!
22:42
Report TV - E shembi tërmeti, ringrihet kulla C e Kalasë së Durrësit
1:48
Me shpejtësi ‘të çmendur’ deri në 207 km në orë në autostradën Tiranë-Elbasan, ndalohen shoferët
0:18
‘Art në gur’, edicioni i X-të i simpoziumit të skulpturave! 60 vepra arti kthejnë në ‘muze’ Korçën
1:33

Muat lebih banyak
Report TV - deskripsi, ulasan, peringkat

Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, aktualitet, sociale, ekonomi, kulture, sport, lajme nga vendi rajoni dhe bota.
Report Tv është televizioni që ka në zemër të vërtetën dhe në mendje shqetësimet e qytetarëve. Transmetimi sa më i shpejtë i lajmit, por edhe verifikimi profesional, janë synimet tona të përditshme.
Informacioni mbi politikën, ekonominë, kulturën, sportin, ndërthuret me raporte për natyrën e shembujve të mirë njerëzorë në Shqipëri dhe në rajon. Ne në ReportTv besojmë se informacioni i drejtë është po aq i vlefshëm sa ushqimi në Demokraci, ndaj për hir të respektimit të së vërtetës dhe shikuesve tanë kudo në Shqipëri, në rajon dhe përmes transmetimit kudo në botë, ne punojmë çdo ditë për të realizuar mision sa më shumë që të jetë e mundur. drejtë dhe mirë.

Report TV online - TV Live

Klan Kosova  Albania / TV lokal
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3 dari 5
12 suara
Rrokum TV  Albania / Tv umum
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 dari 5
6 suara
Vizion Plus  Albania / Tv umum
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4.6 dari 5
3 suara
Mrt 2  Albania / Tv umum
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 dari 5
4 suara
Alsat M  Albania / Tv Berita
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3.4 dari 5
20 suara
RTV 21  Albania / Tv umum
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 dari 5
7 suara